Klubok, szakkörök, képzések

Klubok, szakkörök, képzések

További információ: 83/515-250

 ÚGY TÁNCOLNÉK VELED!

Hétfőnként 18.30
Kezdés október 2-án
GKMK, nagyterem
TÁRSASTÁNC TANFOLYAM (KEZDŐ)
Vezeti: Gallai Gáborné táncpedagógus
Jelentkezés: 30/340-0860

Hétfőtől csütörtökig órarend szerint
GKMK, nagyterem
JAZZ BALETT
Vezeti: Szabóné Dézsenyi Zsuzsanna táncpedagógus

MOZOGJ VELÜNK!

Kedd és csütörtök 18.00
GKMK, nagyterem
NŐI TORNA
Vezeti: Szabóné Dézsenyi Zsuzsanna táncpedagógus

KLUBOK

Hétfő és péntek 16.00
GKMK, kisklub
BRIDZSTANFOLYAM KEZDŐKNEK ÉS HALADÓKNAK
Vezeti: dr. Tarnóczay Miklósné (30/458-9980)

Hétfő 17.30
GKMK nagyterem
LÉPJ SZÍNPADRA!
Drámafoglalkozások
Vezeti: Tóth-Kiss Hajni

Csütörtök 16.00
GKMK, kisklub
TAROKK KLUB
Vezeti: dr. Eggenhoffer Balázsné

Kedd, csütörtök 17.00
GKMK, sakkterem
SAKK
A keszthelyi Spartacus SK sakk szakosztályának edzései.
Vezeti: Szalai István

Kedd 17.30
GKMK, kisklub
BIBLIA KÖR
Vezeti: dr. Földes Eörsné

Hónap első hétfő 18.00
Balaton Színház
ANGOLUL BESZÉLŐK KLUBJA
A környékünkön élő angol anyanyelvű és angolul beszélő magyarok találkozási lehetősége.
Vezeti: Richard Bell és Sophie Emecz

Hónap első csütörtök 10.00
GKMK, nagyterem
KISMAMA KLUB
Vezeti: Védőnői Szolgálat

Szombat 17.00
GKMK, szakköri helyiség és sakkterem
GÉMKAPOCS
Társasjáték klub és felnőtt megőrző
Vezeti: Szűcs Sándor

Hónap harmadik vasárnap 9.00
GKMK, sakkterem
VÁROSI BÉLYEGKÖR ÉS ÉREMGYŰJTŐK
Vezeti: Farkas István

Október 27. és november 24. (péntek) 18.00
Balaton Színház
FOTÓKLUB
Vezeti: Kalló Tamás és Horváth Krisztián

November 15. és december 20. (szerda) 17.00
Balaton Színház
MESESZÖVŐ MŰHELY – MESEKLUB FELNŐTTEKNEK
A találkozásokon szeretnénk közösen életre kelteni a meséket, hiszen a hagyományos mesemondás igazi közösségi műfaj, alkot a mesemondó és alkot a mesehallgató is, mikor belsővé teszi a mese üzenetét.
Vezeti: Kreil Melinda meseterapeuta

Október 3., november 7. és december 19. (kedd) 18.00
Balaton Színház, Básti terem
KEDD-VELEM (KEDVELEM)
Közéleti beszélgetés politika nélkül.
Vezeti: Csányi Zoltán

KÉZMŰVES SZAKKÖRÖK

Hétfő 16.00-17.30
Kézművesház (Sopron u. 7.)
GKMK FAFARAGÓ KÖRE
Vezeti: Bereczky Csaba a Népművészet Mestere

Kedd 14.00-17.00
Kézművesház (Sopron u. 7.)
SZÖVÉS, NÉPI KISMESTERSÉGEK SZAKKÖRE
Vezeti: Bordácsné Kishonti Erika a Népművészet Mestere

Szerda 14.30-16.00 és 16.00-17.30
Kézművesház (Sopron u. 7.)
KOSÁRFONÓ SZAKKÖR
Vezeti: Bognárné Piroska szakkörvezető

Szerda 15.00 (gyerek) és 17.00
Csütörtök 17.00
Fazekas Műhely (Lehel u. 2.)
KERÁMIA SZAKKÖR
Vezeti: Simon Edit népi iparművész

Szerda 17.00-20.00
GKMK, kisklub
FOLTON FOLT SZAKKÖR
Vezeti: Kiss Éva és Szilasi Józsefné szakkörvezetők

Scroll To Top