Rendezvényszervező

A Goldmark Károly Művelődési Központ és Könyvtár pályázatot hirdet rendezvényszervező munkakör betöltésére. Olyan kreatív és dinamikus szakembert keresünk, aki szeretne csatlakozni egy aktív és összetartó csapathoz, és részt venni kulturális, közösségi programok szervezésében és lebonyolításában.

Feladatok:

  • Kulturális és közösségi rendezvények tervezése, szervezése és lebonyolítása.
  • Kapcsolattartás előadókkal, művészekkel és beszállítókkal.
  • Szerződések előkészítése és kezelése.
  • Beszámolók készítése, adminisztratív feladatok ellátása.
  • Részvétel a rendezvényekhez kapcsolódó marketingstratégiák kialakításában és végrehajtásában.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan kulturális menedzsment, kommunikáció vagy kapcsolódó területen).
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat rendezvények szervezésében.
  • Kiváló kommunikációs készség és csapatmunkára való képesség.
  • Erős szervezői készségek és problémamegoldó képesség.
  • Kreativitás, rugalmasság és kitartás.
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek, beleértve irodai szoftverek és közösségi média platformok használatát.
  • Részvétel esti és hétvégi rendezvényeken.

Előny:

  • Marketing és közösségi média területén szerzett tapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Inspiráló és dinamikus munkakörnyezet egy kulturális intézményben.
  • Művészeti és kulturális programokon való részvétel.

Jelentkezési határidő: 2024. május 31.

Jelentkezéshez kérjük, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a következő e-mail címre: igazgato@goldmarkmk.hu

Scroll To Top